Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Pożar na Dwornej

Płomienie ognia trawią jeden z budynków przy ulicy Dwornej w Łomży. Ogień wybuchł około godziny 17.30. Kilkanaście minut później czarne kłęby dymu unosiły się wysoko nad wielorodzinnym budynkiem. Budynek był zamieszkany... Z pierwszych informacji wynika, że nikt nie ucierpiał

Jak informował o godz 18.15 dyżurny PSP w Łomży ogień został już opanowany. Trwa dogaszenie. Ogień wybuchł w mieszkalnych pomieszczeniach na poddaszu.
Póki co przyczyny pożaru nie są znane.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: przestraszeni mieszkańcy
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę