Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Palmą z Łomżą w tle

Wzorem Warszawy także w Łomży przy jednym z głównych skrzyżowań miasta wybiła palma. Kilkumetrowe drzewko stanęło u zbiegu Alei Legionów i ul. Sikorskiego. Palma jest prawie jak żywa i budzi ogromne zainteresowanie kierowców i przechodniów.

- Plama pasuje do lata i do lodów – mówi Przemysław Poleszuk, który wraz z Radosławem Charubinem, „pod palmą” mają punkt sprzedaży lodów. Drzewko ma 6 metrów wysokości. Niestety jest sztuczne, ale za to produkcji polskiej. Aby takie drzewko sobie postawić trzeba zainwestować kilka tysięcy złotych. Przemysław Poleszuka zapowiada, że palma w Łomży będzie stała przez cały sezon letni. - Poza przyciągnięciem klientów do znajdującej się pod nią lodziarni ma także jeszcze jedno zadanie - mówi Poleszuk - chcieliśmy nią ożywić Łomżę.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę