Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Publikacja orzeczenia w sprawie badań prenatalnych - później

Sąd Okręgowy w Łomży niespodziewanie odroczył w piątek o tydzień publikację orzeczenia w procesie cywilnym o wysokie odszkodowanie za odmowę badań prenatalnych. Powodem był brak dokumentów, które sąd miał otrzymać z Naczelnej Izby Lekarskiej.

Chodzi o dokumentację postępowania dyscyplinarnego przeciwko lekarzowi, który jest jednym z pozwanych w sprawie. Sąd wyników tego postępowania nie zna, ale dokumentację dopuścił jako dowód. Dlatego publikację orzeczenia przesunięto na 6 maja.

Małżeństwo W., które wniosło powództwo, domaga się od łomzynskiego szpitala i lekarza 1,5 mln zł odszkodowania i renty dla córki, która urodziła się z wadą genetyczną.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę