Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zbudują rondo

Główne zdjęcie
Tu będzie rondo
Skrzyżowanie ulicy Wojska Polskiego z ulicami Poznańską i Browarną

Jak informuje przedstawiciel Przedsiębiorstwa Budownictwa Komunikacyjnego z Łomży, w sobotę 8 kwietnia 2006 r. od godziny 7:00, rozpoczną się kompleksowe prace rozbiórkowe nawierzchni jezdni na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicami Poznańską i Browarną. W ciągu kilku miesięcy powstanie tu rondo. Nim jednak to się stanie łomżan czekają korki...

Łukasz Czech z biura prasowego ratusza podkreśla, że ruch przez remontowane skrzyżowanie będzie odbywał się w obu kierunkach, jednak będzie ograniczony do pasa ruchu do szerokości 7 metrów. Ponadto będzie obowiązywał zakaz skrętu w ulicę Poznańską dla jadących ulica Wojska Polskiego oraz zakaz skrętu w ulicę Browarną dla pojazdów nadjeżdżających od strony Ostrołęki.
Zgodnie z planem roboty w tym miejscu powinny zakończyć się we wrześniu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę