Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Minister finansów odwołał z zajmowanego stanowiska naczelnika Urzędu Skarbowego w Kolnie

Naczelnik był przez jedną z pracownic oskarżony o mobbing. Kobieta twierdzi, że była niesprawiedliwi traktowana przez szefa, który m.in. bezpodstawnie przenosił ją na gorzej płatne stanowiska i pozbawiał premii. Sąd I instancji częściowo przyznał jej rację, przyznając zadośćuczynienie finasowe, w II instancji orzeczenie to uprawomocniło się.

Naczelnik utracił z końcem marca stanowisko i odebrał 3-miesięczne wypowiedzenie z pracy. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu na nowego naczelnika urzędu (mniej więcej za pół roku) jego obowiązki pełni dotychczasowy zastępca szefa Urzędu z Łomży. Skarżąca pracodawcę urzędniczka nadal pracuje w kolneńskim Urzędzie Skarbowym.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę