Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Komunikat TPZŁ w Łomży

Zarząd Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej informuje, że w dniu 4 maja 2004 roku o godz. 17.00 odbędzie się comiesięczne spotkanie członków i sympatyków TPZŁ.

Na porządek spotkania składa się:

- informacja Dyrektora Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Podlaskiego Oddziału Regionalnego w Łomży Pana Wojciecha Szczepkowskiego, na temat: "Rola ARiMR w rozwoju i modernizacji Województwa Podlaskiego"

- wybrane zagadnienia na temat: "Ordynacja Wyborcza do Unii Europejskiej". Temat realizuje mgr Stanisław Grodzki.

Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół Drzewnych w Łomży przy Al. Legionów nr.9, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.

Zarząd Oddziału
TPZŁ w Łomży

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę