Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Poszukiwany naczelnik

Prezydent Jerzy Brzeziński ogłosił konkurs na Naczelnika Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego. O staniowisko mogą ubiegać się osoby z wykształceniem wyższym (prawo lub administracja) i czteroletnim stażem na stanowisku kierowniczym. Od kandydatów oczekuje się predyspozycji do kierowania, organizacjią w szczególności podstawowych wiadomości z zakresu prawa o samorządzie gminnym i powiatowym.

Zainteresowani oferty mogą składać przez tydzień (do 6 maja) w Sekretariacie Prezydenta. Zgłoszenie powinno zawierać krótkie uzasadnienie przystąpienia do konkursu, kwestionariusz osobowy, życiorys z opisem dotychczasowej pracy zawodowej, odpis dyplomu, dokumenty potwierdzające kierowniczy staż pracy, zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia i oświadczenie o niekaralności.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę