Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

KOMUNIKAT

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży Sp. z. o.o. informuje, że w związku z koniecznością przeniesienia magistrali ciepłowniczej „A1” na odcinku od komory przy ul. Sikorskiego do komory przy ul. Dmowskiego, mogą wystąpić zakłócenia w dostawie ciepłej wody użytkowej w zakresie normowej temperatury w okresie od dnia 06.05.2004 roku do dnia 30.07.2004 roku.

Niedogodności mogą objąć budynki położone przy następujących ulicach:

Pięknej, Dwornej, Al. Legionów, Krótkiej, Kaktusowej, Nowogrodzkiej, Rządowej, Długiej, Senatorskiej, Zatylnej, 3-Maja, Wiejskiej, Polowej, Stary Rynek, Wojska Polskiego, Pl. Pocztowy, Krzywe Koło, M. Curie-Skłodowskiej, Stacha Konwy.


Za wszelkie potencjalne niedogodności z tym związane przepraszamy.
Zarząd MPEC Sp. z. o.o. w Łomży

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę