Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

18 razy Piechociński

Radny Zenon Piechociński (SLD) na jednej sesji Rady Miasta złożył 17 interpelacji i zapytań i jedno nie wiadomo co. Radny pytał m.in.: o to jak często jest zmieniana flaga miasta na szczycie ratusza czy ustalono harmonogram tych działań, ile osób od początku bieżącego roku próbowało jechać autobusami miejskimi na gapę, ile starych drzew wycięto na terenie miasta w czasie porządków wiosennych, czy nie można by wrócić do praktykowanego przed kilku laty zwiedzania Łomży z przewodnikiem pod patronatem rady miejskiej lub prezydenta, bo radny przypuszcza, iż nawet “Rada nie zna wszystkich ulic, zabytków, historii miasta”.

Poniżej publikujemy skany pytań Zenona Piechocińskiego. Po kliknięciu na zdjęcie w nowym oknie otworzy się dokument umożliwiający czytanie.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę