Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nie wchodź do lasu

Podlaski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że w planowanym terminie 28 -29 - 30 kwietnia 2004 r., bedą prowadzone ochronne szczepienia przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących na obszarze województwa podlaskiego.

* Celem skutecznego zwalczania wścieklizny u lisów, drogą zrzutów z samolotów, zostaną wyłożone przynęty ze szczepionką w dniach 28-29-30 kwietnia 2004 r.
* Przynęty w kształcie kostek, koloru zielono – brunatnego, o wymiarach 4x4x1 cm, zawierają zatopiony, plastikowy pojemnik z płynna szczepionką
* Prosimy nie dotykać i nie niszczyć przynęt
* Przynęty, które były dotykane przez ludzi są omijane przez lisy
* Szczepionka jest nieszkodliwa dla zwierząt domowych i innych zwierząt wolno żyjących
* Dla zachowania ostrożności, w przypadku dostania się szczepionki znajdującej się wewnątrz przynęty na błony śluzowe człowieka względnie na uszkodzony naskórek, należy miejsca te gruntownie przemyć wodą z mydłem, a następnie zgłosić się do lekarza
* Po wyłożeniu przynęt, przez okres 2 tygodni, trzymać psy na uwięzi a koty w zamknięciu

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę