Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Jest już plan renowacji Łomżyńskich zabytków

Szereg prac konserwatorskich przeprowadzi w tym roku łomżyńska delegatura służby Ochrony Zabytków. Do renowacji trafią między innymi 3 kolejne zabytkowe obrazy z Kościoła Ojców Kapucynów. W tym roku, po dwuletniej przerwie prace konserwatorskie powrócą także do łomżyńskiego zakonu sióstr benedyktynek.

Jak co roku w ramach prac konesrwatorskich gruntowną renowację przejdą również nagrobki na łomżyńskiej nekropolii.
Pieniądze na remonty cmentarnych zabytków, pochodzą między innymi z kwest organizowanych co roku przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. Dzieki ofiarności mieszkańców Łomży i odwiedzających łomżyński cmentarz komunalny udało się odnowić najbardziej zniszczone i najstarsze nagrobki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę