Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie będzie przedterminowych wyborów burmistrza w Jedwabnem?

To radni Jedwabnego mają zadecydować czy chcą przyspieszonych wyborów burmistrza, czy kierowanie miastem pozostawią pełniącemu obowiązki Czesławowi Jakubowiczowi - tak postanowił premier. Kazimierz Marcinkiewicz odwołał zaplanowane już na najbliższą niedzielę wybory, jednak jeśli samorząd zadecyduje, że jednak chce je przeprowadzić, jest na to czas do 23 kwietnia. Wówczas jednak od początku rozpoczną się wszystkie procedury włącznie ze zgłaszaniem kandydatów.

Do wyborów, które miały rozegrać się 5 marca, akces zgłosiło trzech: dotychczasowy burmistrz, który utracił stanowisko za jazdę pod wpływem alkoholu Michał Chajewski, nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Moenke i przedsiębiorca Marek Zabielski. O tym czy wybory mają się odbyć czy nie radni muszą zadecydować do końca tego tygodnia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę