Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prokuratura Okręgowa w Łomży nie godzi się na wyjście lekarza pedofila z aresztu

Prokuratura Okręgowa w Łomży zaskarżyła decyzję miejscowego sądu o tymczasowym aresztowaniu na jeden miesiąc lekarza Bartosza S. za udział w międzynarodowej szajce pedofilów. Prokuratura nie zgadza się także, że sąd wyraził zgodę na przyjęcie kaucji jako środka zapobiegawczego i wypuszczenie podejrzanego na wolność po jej wpłaceniu. Zdaniem naczelnika wydziału śledczego prokuratury, Tadeusza Marka zebrany dotychczas w tej sprawie materiał dowodowy wymaga bezwzględnego aresztowania Barosza S. na okres nie krótszy niż 3 miesiące. Prawdopodobnie w tym tygodniu sąd rozpatrzy zażalenie prokuratury.


Z naszych informacji wynika, że rodzina aresztowanego 30-letniego lekarza wpłaciła już kaucję za jego uwolnienie w wysokości 50 tys. złotych. Lekarz jednak nadal przebywa w areszcie i najprawdopodobniej pozostanie tam do czasu aż sąd rozpatrzy zażalenie prokuratury. Prokurator Tadeusz Marek nie wykluczył, że w tej sprawie będą kolejne zatrzymania. Jego zadaniem, po okresie aresztowania na czas niezbędny do zapewnienia prawidłowego przebiegu śledztwa, lekarz może powrócić do pracy, ale powinien mieć bezwzględny zakaz kontaktu z dziećmi.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę