Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Porozumienie łomżyńskich uczelni

Wszystkie łomżyńskie szkoły wyższe będą informowały się o długofalowych zamierzeniach edukacyjnych i wspólnie będą występowały na forum zewnętrznym w sprawach szkolnictwa wyższego - postanowili rektorzy działających w Łomży uczelni. Podpisanie porozumienia stało się możliwe dzięki inicjatywie przewodniczącego Rady Miejskiej, który przed miesiącem doprowadził do pierwszego spotkania trzech rektorów - teraz dołączył do nich także rektor Wyższego Seminarium Duchownego. Chęć współpracy zgłosiły także łomżyńskie kolegia języków obcych. Na razie współpraca uczelni dotyczyć ma spraw reprezentacyjnych i koegzystowania w mieście, jednak odwiedzający Łomżę wiceminister edukacji Zdzisław Henzel zachęcał do ściślejszej współpracy także poprzez wymianę kadr naukowych.


Być może porozumienie zostanie rozszerzane także o inne uczelnie z naszego regionu. Wspominano m.in. o Politechnice Białostockiej, która ostatnio podpisała porozumienie o współpracy z Wyższą Szkołą Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę