Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Seks-filmik z łomżyńskiej szkolnej toalety trafi do sądu

Sprawą filmiku nakręconego przez uczniów III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zajmie się Sąd Rodzinny. Dwójka 16 latków nakręciła w szkolnej toalecie film podczas kontaktu seksualnego, a nagranie trafiło do internetu. Film został nakręcony pożyczonym telefonem komórkowym. Wrócił do właściciela, kolegi z tej samej klasy, z nagraniem zachowanym w pamięci aparatu. Dlatego do Sądu Rodzinnego trafią dokumenty trzech osób - mówi Prokurator Piotr Olszewski. "Autora tego filmiku, dziewczyny i osoby, która pożyczyła telefon. Będą skierowane materiały dotyczące ich demoralizacji."

Jak wyjaśnia prokurator nastolatkom grożą przede wszystkim kary wychowawcze. " Sąd może udzielić upomnienia, zastosować nadzór kuratora, skierować do ośrodka kuratorskiego, zastosować nadzór organizacji młodzieżowej, lub też zastosować odpowiedni nadzór rodzica lub opiekuna". Niezależnie od sprawy, która zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego, prokuratura wyjaśnia kto opublikował film w internecie. Żeby to ustalić korzysta z pomocy kanadyjskiej firmy, na której serwerze zostało umieszczone nagranie.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę