Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nagrodzona magisterka

"Wielka własnośc ziemska w powiecie łomżyńskim" - taki tytuł nosi praca magisterska, która zdobyła główną nagrodę Prezydenta Łomży. Podczas gali w Ratuszu, uhonorowano autorów najlepszych prac magisterskich związanych tematycznie z Ziemią Łomżyńską. W tym roku najlepszą pracę napisał Marcin Szyrmer z Warszawy. Drugą nagrodę otrzymała Beata Borawska za pracę o uwarunkowaniach rozwoju sektora małych i średnich przedsiębiorstw na przykładzie Łomży, a trzecia stała się udziałem Jakuba Pędzińskiego, który badał zarządzanie odpadami powstającymi w wyniku działalności placówek opieki zdrowotnej na przykładzie szpitala miejskiego w Zambrowie.

Poza nagrodami głównymi jury wyróżniło także autorów trzech kolejnych prac - Aleksandrę Dzbeńską i Michała Mieczkowskiego z Łomży oraz Romana Świerżewskiego ze wsi Boguty Pianki. Konkurs organizuje od czterech lat Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomzyńskiej. Dotychczas jego plon to ponad 40 prac z różnych dziedzin życia. Na tegoroczny nadesłano 10 prac. Zdaniem przewodniczącego jury prof. Adama Dobrońskiego z Uniwersytetu w Białymstoku podsumowana dziś własnie edycja konkursu należała do bardzo udanych. Już wiadomo, że w odbędzie sie piata edycja konkursu, a prace na nią można składać w Towarzystwie Przyjaciół Ziemi Łomżyńksiej do 15 listopada tego roku.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę