Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Wypadek śmiertelny na Zjeździe

W środę o poranku na ul. Zjazd doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Kierowca jednego z nich zmarł. Droga jest zablokowana.

Kilka minut przed godz. 6. na ul. Zjazd, na wysokości stadionu, doszło do czołowego zderzenia osobówki i busa. Ze wstępnych informacji policji wynika, że kierujący vw tiguanem z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z busem. Mercedesem, który ciągnął przyczepkę z materiałami, podróżowały cztery osoby. Mimo kilkudziesięciominutowej reanimacji kierowca vw zmarł. 

Droga w tym miejscu jest zablokowana. Policja wszystkie pojazdy kieruje na most Hubala. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę