Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o zawiejach i zamieciach

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega przed zbliżającymi się intensywnymi opadami śniegu zawiejami i zamieciami. Wszystko dotrze do nas w czwartek rano. Jutro przez cały dzień ma padać śnieg okresami dość intensywny a prędkość wiatru wzrośnie do silnego, w porywach osiągając 15 m/s.

W nocy z środy na czwartek od zachodu regionu będą przemieszczały się na wschód opady śniegu a jednocześnie będzie wzmagał się wiatr do dość silnego i porywistego, powodując zawieje śnieżne. Rano opady dotrą do woj. podlaskiego i w ciągu dnia w całym regionie nadal będzie padał śnieg, okresami dość intensywny a prędkość wiatru wzrośnie do silnego, w porywach osiągając 15 m/s, powodując zawieje i zamiecie śnieżne. Zjawiska utrzymają się jeszcze przez całą kolejną noc. Synoptycy przestrzegają, że śnieg i wiatr spowodują znaczne utrudnienia komunikacyjne, zwiększając ryzyko wypadków drogowych.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę