Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Zmiana dyrektora łomżyńskiego WORD-a

Główne zdjęcie
Mirosław Oliferuk, Robert Wojciech Czerwiński i Jacek Piorunek

Robert Wojciech Czerwiński od dziś będzie kierował Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Łomży. Dotychczasowy dyrektor Mirosław Oliferuk zostaje w jednostce i będzie nadzorował pion BRD.

Zarząd Województwa Podlaskiego wymienił wszystkich dyrektorów WORD-ów w województwie – informuje członek zarządu Jacek Piorunek. Nowym dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży został Robert Wojciech Czerwiński. Akt powołania 11 czerwca 2024 roku wręczył mu członek zarządu Jacek Piorunek. 

Odwołany wieloletni dyrektor Mirosław Oliferuk został sekretarzem Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i zostaje w jednostce. Do jego kompetencji będzie należał nadzór nad pionem organizacji i promocji BRD.

- Myślę, że to lepsze standardy niż 5 lat temu, kiedy PiS odwoływał dyrektora, który musiał odejść – kwituje Jacek Piorunek. 

Wręczenie nominacji odbyło się podczas spotkania z załogą. Nowy dyrektor ma 50 lat, wcześniej pracował m.in. w wojsku i jednostce komunalnej gminy Jedwabne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę