Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Młodzi tenisiści z sukcesami

Świetnie zaprezentowali się młodzi tenisiści z UKS Return Łomża na turniejach Tenis 10 w Gdańsku, Suwałkach i Białymstoku.

Aleksandra Waldzińska wygrała turniej w Gdańsku. Po wygranych trzech meczach z tenisistkami z Gdańska i Gdyni w finale 4/0 4/3 (4) pokonała Ewę Przyjemską ze Szczecina. 

Alan Galiński wywalczył trzecie miejsce w Suwałkach. Nasz tenisista uległ 1/4 1/4 Karolowi Pisanko z Białegostoku, który okazał się następnie zwycięzcą turnieju. 

Z kolei Jan Charmas zwyciężył w Białymstoku. Turniej rozegrano formułą grupową, Janek wygrał wszystkie pięć pojedynków i bezsprzecznie tryumfował w  turnieju na Zwierzyńcu.

- Obecnie mamy świetnie grający narybek.  Młodzi zawodnicy potwierdzają to licznymi medalami zdobytymi na turniejach Tenis 10 w Polsce. Nie pamiętam aby w naszym Klubie trenowała wcześniej tak silna i liczna grupa młodych tenisistów wspieranych i motywowanych również przez rodziców – mówi trener Tomasz Waldziński. - Na chwilę obecną intensywnie trenujemy do Ogólnopolskiej Talentiady Kinder Joy of Moving, która odbędzie się 9 czerwca w Warszawie. Powiem nieskromnie, że liczymy na spektakularny wynik.

Zawodnicy są uczniami Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży.

źródło: Return Łomża

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę