Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zaginionego odnalazły bawiące się dzieci

Dzięki pomocy dzieci bawiących się w rejonie opuszczonego budynku pod Starą Łomżą, odnaleziono zaginionego łomżyniaka. Mężczyzna trafił pod opiekę medyków.

W niedzielę w godzinach popołudniowych odnaleziono zaginionego 34-letniego łomżyniaka. Dziś policja ujawnia jak do tego doszło. Mężczyznę w opuszczonym budynku pod Łomżą znalazły bawiące się dzieci. „Zauważyły leżącego mężczyznę”, który poprosił o wezwanie karetki. 

„Na miejsce niezwłocznie udali się funkcjonariusze łomżyńskiej policji, którzy potwierdzili tożsamość zaginionego, oraz załoga karetki pogotowia, która udzieli mężczyźnie pomocy" – informuje st. asp. Karolina Wojciekian, oficer prasowy KMP Łomża.

Policjanci dziękują za pomoc w odnalezieniu zaginionego Łukasza Darmetko.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę