Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kolejny zakorkowany wieczór przed nami

Główne zdjęcie
Korek pod Budami Czarnockimi z dn. 15.05.2024 r.

Do pierwszej w nocy mają potrwać prace remontowe nawierzchni drogi krajowej 61 między Marianowem, a Kisielnicą. GDDKiA przewiduje ręczne kierowanie ruchem i ograniczenia prędkości. Na tej trasie kierowcy powinni przygotować się na korki.

Wczoraj po południu i wieczorem na drodze na północ, czyli DK61, tworzyły się ogromne korki. O godz. 17. rozpoczęły się w Piątnicy prace remontowe nawierzchni, które spowodowały zakorkowanie się mostów i dróg w okolicy. Przejazd mostami wymagał dużo cierpliwości, a korek do Łomży zaczynał sie już między Budami Czarnockimi a Czydzynem. Środowe prace zakończyły się w czwartek, około 2 w nocy.

Dziś sytuacja może sie powtórzyć. GDDKiA informuje, że o godz. 15. ekipy remontowe wracają na DK61. Tym razem prace obejmą odcinek Marianowo - Kisielnica, a ruchem wahadłowym ręcznie będą kierować oznakowani pracownicy. Zarządca drogi szacuje, że prace mogą potrwac do godz. 1 w nocy. 

 

Foto: Korek pod Budami Czarnockimi z dn. 15.05.2024 r.
Foto: Korek pod Budami Czarnockimi z dn. 15.05.2024 r.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę