Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sąd aresztował mężczyznę, który strzelał do policjanta z Łomży

Na trzy miesiace do aresztu trafił 41-letni mieszkaniec okolic Gołdapi Bogusław B. Sąd uwzględnił wniosek Prokuratury Rejonowej w Łomży i aresztował go pod zarzutem usiłowania zabójstwa łomżyńskiego policjanta oraz nielegalnego posiadania broni. W miniony piątek Bogusław S. dokonał napadu na 83-letnią mieszkankę Kalinowa. W centrum Łomży wyrwał jej torbę, w której były m.in. rachunki bankowe oraz około stu złotych. W pościg za rabusiem ruszył natychmiast przejeżdżający nieopodal funkcjonariusz z wydziału kryminalnego łomżyńskiej Komendy Miejskiej. Kiedy doganiał napastnika, w jednym z podwórek przy ul. Polowej, tamten nagle odwrócił się i oddał dwa strzały z ostrej broni palnej. Policjant miał szczęście - pistolet napastnika zablokował się.


Bandyta został zatrzymany i osadzony w areszcie. Grozi mu 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie. Wkrótce potem policja zatrzymała też jego kolegę - wielokrotnie karanego za różne przestępstwa Dariusza K. z Białegostoku. Śledztwo jednak nie dostarczyło dowodów wystarczających do jego tymczasowego aresztowania, dlatego w sprawie tej występować będzie jako świadek. Chyba, że wszczęte w piątek śledztwo ukaże przestepczą współpracę obu mężczyzn. W ich samochodzie policja znalazła m.in. atrapę pistoletnu z tłumikiem, kominiarkę, rękawiczki i kajdanki, a także książkę zatytułowaną "Nowe techniki zabijania".
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę