Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kilka wiader granatów wynieśli policjanci ze strychu domu w Grądach Nowogrodzkich

Ponad 30 granatów, pocisk przeciwpancerny, pół kilograma prochu strzelniczego, ponad 3 tys. sztuk amunicji - także przeciwlotniczej, karabiny i części zamienne do broni palnej znaleźli policjanci z postrunku w Nowogrodzie na strychu domu Józefa S. z Grądów Nowogrodzkich. Arsenał na posesji 43-letniego rolnika został odkryty zupełnie przypadkowo podczas innych czynności wykonywanych przez policjantów. W trakcie wstępnego przesłuchania rolnik wyjaśnił, że broń i części do niej kupował na targowicy w Nowogrodzie m.in. od Rosjan, a także wykopywał z ziemi podczas prac polowych.


Saperzy unieszkodliwili już cały ten zbiór, którego właściciel jest dzisiaj przesłuchiwany w prokuraturze w Łomży. Postawiono mu już zarzut nielegalnego posiadania broni oraz sprowadzenia zagrożenia eksplozją. Grozi za to nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę