Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pływacy nie zwalniają tempa

Bardzo dobrze zaprezentowali się pływacy UKS Butterfly, którzy 16 grudnia 2023 w Warszawie zmierzyli się z rówieśnikami w ramach cyklu „Od Młodzika Do Olimpijczyka”.

Pracowitą końcówkę roku mają pływacy łomżyńskiego UKS Butterfly. Kilka dni temu dobrze wypadli w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, a już kolejne zawody. 

„Sześciu naszych pływaków brało udział w III eliminacjach ogólnokrajowych zawodów z cyklu „Od Młodzika Do Olimpijczyka” - informuje klub.  - Zawody jak zwykle stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, dość powiedzieć, że na słupkach startowych stanęło łącznie 870 zawodników z 84 klubów, z niemal całej Polski w wieku 8-13 lat”. 

Dobrowolski Wojtek (13 l.) - na 200 zm. dosłownie otarł się o podium, zajmując 5 m-sce. Na 100 klasykiem, zajął równie dobre 7 miejsce , bijąc swoją życiówkę. Na 100 dowolnym - uplasował się na 15 miejscu.

Brzeziński Ksawery (11 l.) - na 100 zmiennym uplasował się również na 7 m-scu. Na 100 grzbietem był 15.

Kopańczyk Karina (13 l.) - na 100 klasykiem zajęła 10 m-sce, ustanawiając nową życiówkę. Na 100 grzbietem i dowolnym uplasował się w trzeciej 10-tce.

Borkowski Filip (12 l.) - super życiówka na 100 zmienny (20 m.), zaś na 100 grzb. (27 m.)

Piaścik Zuzia (12 l.) - „życiówka” na 100 grzb. (16 m.) i na 100 zm. (26 m.)

Szerszun Kornelia (12 l.) - meldowała się 2x w drugiej 10-tce pływaczek ze swego rocznika. Na 100 grzb. - zajęła 13 m-sce, a na 200 zmiennym - 15.

 

źródło: UKS Butterfly

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę