Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Bogusław Dębski nie jest już dyrektorem Szpitala Powiatowego w Zambrowie

Główne zdjęcie
Bogusław Dębski

Rada nadzorcza spółki Szpital Powiatowy w Zambrowie odwołała ze stanowiska prezesa Bogusława Dębskiego. Informację potwierdził starosta zambrowski Zbigniew Jach, który powiedział, że o takiej decyzji zadecydowały aspekty ekonomiczne.

Jednocześnie rada nadzorcza powierzyła obowiązki kierowania placówką (prezes Dębski był równocześnie dyrektorem szpitala) dotychczasowemu głównemu księgowemu - Janowi Bajno.

Bogusław Dębski, wcześniej m.in. wiceprezydent Białegostoku, a obecnie także przewodniczący sejmiku województwa podlaskiego, kierował zambrowską placówką służby zdrowia od 2011 r.

W tym czasie szpital został rozbudowany i zmodernizowany, wybudowano m.in. lądowisko dla śmigłowców i nowy Szpitalny Oddział Ratunkowy, a na początku tego roku oddano do użytku pierwszy w szpitalu powiatowym w Podlaskiem oddział neurologiczny.

Jan Bajno, zanim rozpoczął pracę w szpitalu w Zambrowie, przez kilkanaście lat był wicedyrektorem ds. ekonomicznych w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

 

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/233775


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę