Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Stomatolodzy z Ziemi Łomżyńskiej wreszcie porozumieli się z NFZ

Od 1 lutego, po miesięcznej przerwie,mieszkańcy Ziemi Łomżyńskiej znowu będą mogli za darmo leczyć zęby. Stomatolodzy skupieni w Porozumieniu Zielonogórskim podpisali umowy z Podlaskim Oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia. Uzgodniono, że stomatolodzy będą dostawać 6 groszy za punkt stomatologiczny. Dodajmy, że stomatolodzy z Białegostoku podpisali umowy na ten rok na 4-5 groszy za punkt. Przez miesiąc kontraktów z NFZ nie miało kilkadziesiąt gabinetów stomatologicznych w byłym województwie łomżyńskim.


Bezpłatne leczenie w poszczególnych powiatach było zabezpieczone tylko częściowo. Najgorzej było w powiecie kolneńskim, gdzie umowy z NFZ nie podpisał żaden stomatolog. Pacjenci na bezpłatne leczenie musieli jeździć do sąsiednich gmin czy powiatów.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę