Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zmiana na stanowisku Dyrektora Izby Skarbowej

W ubiegły piątek, 27 stycznia br. Minister Finansów odwołał Pana Wiesława Świstaka – dotychczasowego Dyrektora Izby Skarbowej w Białymstoku z pełnionej funkcji. Dyrektor Świstak był Dyrektorem od początku istnienia białostockiej Izby Skarbowej.

Do momentu ostatecznych rozstrzygnięć pełniącym obowiązki Dyrektora Izby Skarbowej w Białymstoku będzie Pani Barbara Olszyńska, dotychczasowa I Wicedyrektor Izby Skarbowej w Białymstoku odpowiedzialna za sprawy podatkowe.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę