Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

4 ofiary mrozów na Podlasiu

Do 15 osób wzrosła liczba zamarzniętych tej zimy na Podlasiu. Tylko dzisiejszej nocy zamarzły 4 osoby. We wsi Paproć Mała niedaleko Szumowa we własnym domu zamarzł 55-letni meżczyzna. Jak ustaliła policja - mieszkał samotnie i nadużywał alkoholu. Zwłoki odnalazł rano sąsiad, który przyszedł go odwiedzić. Szczególnie niebezpieczne jest samotne wychodzenie z domu po wypiciu alkoholu.

Dzisiaj rano w Sokółce 24-letni mężczyzna wychodząc z domu znalazł u progu zamarznięte zwłoki swojej 55-letniej matki. Kobieta dzień wcześniej późnym wieczorem odwiedziła sąsiada, z którym wspólnie piła alkohol. Wychodząc od niego miała problemy z utrzymaniem równowagi. Najprawdopodobniej poślizgnęła się na lodzie i upadła. Całą noc, niezauważona przez nikogo, przeleżała na 25 stopniowym mrozie. Do drzwi wejściowych zabrakło jej 1,5 metra. Również dziś rano w Trypuciach koło Łap miejscowy rolnik znalazł zwłoki 44-letniego mieszkańca tej miejscowości. Policjanci ustalili, że mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wieczorem wyszedł z domu. Zamarzniętego znaleziono 500 metrów od zabudowań. Natomiast we wsi Wnory Stare niedaleko Wysokiego Mazowieckiego siostrzenica znalazła na podwórku zamarznięte ciało swojego 44-letniego wuja. Wieczorem mężczyzna był u niej w odwiedzinach. Po godzinie 20 postanowił wócić do siebie. Prawdopodobnie przewrócił się i zamarzł 3 metry od domu.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę