Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Domowy arsenał

Dwa pistolety, ponad sto sztuk amunicji, kuszę, części pocisków i materiały wybuchowe znaleźli policjanci w gospodarstwie 39-letniego rolnika we wsi Tabędz w łomżyńskiem. Mężczyzna twierdził, że wszystkie te militaria znalazł w rejonie byłego poligonu w Czerwonym Borze. Przyznał też, że sprawdzał broń palną i zdawał sobie sprawę, że chociaż wiekowa, nadal nadaje się do użycia.

Za nielegalne posiadanie broni, który to zarzut postawiła mu prokuratura, rolnikowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę