Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Rywalizacja kolarzy o Puchar MON w Wysokiem Mazowieckiem

Główne zdjęcie
Fot. Adam Dąbrowski/Radio Białystok

Prawie 140 kolarzy z 26 zespołów polskich i zagranicznych wystartowało w niedzielnym (30.07) Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim o Puchar MON w Wysokiem Mazowieckiem.

Zwycięzcą tegorocznego wyścigu o Puchar MON w Wysokiem Mazowieckiem został Bartosz Rudyk z polskiej grupy kolarskiej Voster ATS Team. Pokonanie 158 km zajęło mu 3:17.48.

Podobny czas mieli na mecie także m.in.: ubiegłoroczny zwycięzca, który w tym roku zameldował się jako czwarty - Jesper Rasch z Niderlandów i zwycięzca największej liczby wyścigów w ostatnim tygodniu - Oded Kogut z Izraela, który w Wysokiem Mazowieckiem zajął szóste miejsce.

To już 62. edycja tej rywalizacji, która jeszcze 20 lat temu rozgrywana była na ulicach Warszawy, a od kilku lat na trwale wpisała się w kalendarz imprez sportowych Wysokiego Mazowieckiego.

Dla części startujących kolarzy to także szósty dzień zmagań, które rozpoczęli 25 lipca Memoriałem Andrzeja Trochanowskiego, a potem brali udział w czterodniowym Wyścigu Kolarskim Dookoła Mazowsza.

W Wysokiem Mazowieckiem kolarze pokonali dystans 158 km - to dziewięć kilkunastokilometrowych pętli na terenie gmin Wysokie Mazowieckie i Kulesze Kościelne oraz trzy przejazdy ulicami miasta z metą na ul. Szpitalnej.

 

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/229248


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę