Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Podlaskie samorządy zatrudniają więźniów przy pracach porządkowych

Podobnie jak w poprzednich latach samorządy miast i gmin rozpoczęły już zatrudnianie osadzonych w zakładach karnych. Pierwsza, dziesięcioosobowa grupa więźniów z Czerwonego Boru uprząta ulice Zambrowa i tereny zielone w mieście, kilkunastu osadzonych z Grąd Woniecka dojeżdża codziennie do pobliskiej Wizny, gdzie porządkuje i przygotowuje do obchodów setnej rocznicy OSP rynek i park wokół urzędu gminy.


Czterech osadzonych w Czerwonym Borze chce zatrudnić przy porządkowaniu dróg powiatowych starostwo zambrowskie, kolejna ósemka trafi do Łomży - poinformował dyrektor tego zakładu Piotr Kondratiuk. Więźniowie z Grąd Woniecka także oczekiwani są przez pracodawców w Łomży, zaś kilkuosobowa grupa, podobnie jak w roku ubiegłym od początku maja rozpocznie pracę w komunalnych firmach Zambrowa. Pracownicy z zakładów karnych są nie tylko najtańszą siłą roboczą dla samorządów - wszyscy korzystający z ich usług potwierdzają, że są także wyjątkowo rzetelnymi pracownikami.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę