Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o gwałtownym ochłodzeniu i silnych mrozach!

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega, że począwszy od dzisiejszej nocy zacznie się w woj. warmińsko-mazurskim i podlaskim gwałtowny spadek temperatury. Jutro rano temp. osiągnie w regionie od -12 st. do -16 st. Celsjusza. W ciągu dnia 19.01.2006 r. temperatura utrzyma się na podobnym poziomie. Następne noce będą również bardzo mroźne. Temp. będzie spadała do -20-25 stopni, lokalnie do -28 stopni, a w ciągu dnia temp. maks. będzie utrzymywała na poziomie od -14 st. do -20 st. Bardzo niskie temperatury potrwają co najmniej 5-7 dni.

Silne mrozy, które wystąpią w regionie spowodują bardzo duże ryzyko wychłodzenia organizmów ludzi i zwierząt przebywających na wolnym powietrzu. Istnieje zagrożenie wystąpienia odmrożeń i zamarznięć. Możliwe jest także zamarzanie instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych. Wystąpią również utrudnienia komunikacyjne. Bardzo niskie temperatury spowodują także silny rozwój zjawisk lodowych na rzekach i zbiornikach wodnych.

Przewidywanypoczatek zjawiska noc z 18 na 19.01.2006.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę