Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Po południu możliwe burze

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Burze, którym miejscami mogą towarzyszyć silne opady deszczu, prognozują meteorolodzy na czwartkowe południe i popołudnie w rejonie Łomży. Ostrzeżenie pierwszego stopnia wydało IMGW.

Dla całego województwa podlaskiego, w tym dla Łomży i powiatu łomżyńskiego, IMGW-PIB wydało ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia o burzach z gradem. W czwartek (25.05.2023) od godz. 11:00 do godz. 23:00  prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu. Mogą one wynieść od 20 do 35 litrów wody na metr kwadratowy. Porywy wiatru, towarzyszące zjawisku, meteorolodzy określili do 65 km/h. Miejscami możliwy grad. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę