Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Ranni szachiści

Sześcioro młodych szachistów i dwie osoby dorosłe zostały dziś ranne w wypadku niedaleko Perlejewa. Pod wpływem alkoholu był kierowca i opiekun grupy. Koło miejscowości Leszczka Duża VW bus wiozący młodzież z Ciechanowca na rozgrywki szachowe do Perlejewa na oblodzonej nawierzchni wpadł w poślizg, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku do szpitala trafili: 60-letni pasażer w stanie ciężkim, 51-letni kierowca z urazem klatki piersiowej oraz sześcioro młodych szachistów w wieku od 13 do 17 lat.

Czterech chłopców po opatrzeniu niegroźnych obrażeń wróciło do domów. W szpitalu pozostała 13-letnia dziewczynka ze złamanym nosem i wybitym zębem oraz jej rówieśnik ze złamanym obojczykiem. Okazało się, że kierowca busa był pijany. Badanie alkomatem wykazało w wydychanym przez niego powietrzu ponad 1,3 promila alkoholu. Za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwym kierujący odpowie przed sądem. Tłumaczyć się zapewne będzie równiez 49 letni opiekun grupy, który też nie był trzeźwy . Badanie alkomatem wykazało u niego prawie pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę