Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przewodniczący rady gminy w Grabowie przyłapany na jeździe po pijanemu

Zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwym postawiła kolneńska prokuratura przewodniczącemu rady gminy w Grabowie. Józef G. nie tylko kierował samochodem "na dwóch gazach", ale także doprowadzil do wypadku, w którym ucierpiał 19-letni mieszkaniec jego gminy. Przewodniczący nie tylko nie udzielił mu pomocy, ale podrzucił poturbowanego kierowcę do domu obcym ludziom, sam zaś próbował zatrzeć ślady swojego udziału w zdarzeniu. Kiedy po kilku godzinach policja w końcu zbadała go alkomatem, miał we krwi jeszcze prawie 1 promil alkoholu. "Opinia biegłego zadecyduje czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wykroczenie czy jako przestępstwo" - poinformował prokurator i czy Józefowi G. postawione zostaną kolejne zarzuty - spowodowania wypadku drogowego i nieudzielenia pomocy jego ofierze.

Wątpliwa jest, zdaniem prokuratora, także postawa innych mieszkańców gminy- pasażera przewodniczącego w chwili zdarzenia, jego siostrzeńca i rodziny, do której trafił poturbowany chłopiec. Nikt z nich nie zadbał o pomoc poszkodowanemu i powiadomienie policji umożliwiając przewodniczacemu rady gminy zacieranie śladów występku.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę