Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Innowacyjne osiedle 22 min od Łomży. Sprawdź ofertę nowoczesnych domów parterowych w cenie mieszkania.

“Nowe Łętowo” to kameralne, zamknięte osiedle, na którym docelowo powstaną 24 nowoczesne budynki o minimalistycznej bryle. Osiedle będzie monitorowane, a do dyspozycji jego mieszkańców na ostatnim z etapów prac zostanie przekazany teren rekreacyjny. W jego obrębie znajdzie się m.in. opalana drewnem sauna, plac zabaw z boiskiem oraz palenisko, które będą dostępne wyłącznie mieszkańcom tego ekskluzywnego osiedla.

Nowoczesne osiedle na skraju lasu

Budynki mieszkalne mają kształt nowoczesnej „stodoły”, idealnie wkomponowującej się w krajobraz lasu, jakim otoczone jest osiedle “Nowe Łętowo”. Wszystkie obiekty wchodzące w skład tej inwestycji są wolnostojącymi domami parterowymi. Zlokalizowane w pięknej i spokojnej okolicy, powstały z troską o zachowanie najwyższych standardów energooszczędności. Każdy z nich spełnia więc najnowsze wymagania charakterystyki energetycznej, jakie obowiązują w 2023 roku. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów do ogrzania wnętrza dom zużywa znacznie mniej energii, a jego ergonomia idzie w parze z funkcjonalnością i zachwycającym, nowoczesnym designem.

Energooszczędne domy jednorodzinne

Każdy z domów posiada zabudowę parterową, co oznacza całkowity brak skosów. Wewnątrz obiektów znajdują się 4 pokoje, 2 łazienki, salon, kuchnia i pomieszczenie gospodarcze, a pomieszczenia te są przestrzenne i funkcjonalne. Osiedle będzie monitorowane przez 24 godziny na dobę, a wjazd na jego teren będzie możliwy jedynie poprzez bramę wjazdową otwieraną na pilota. Do posesji prowadzi natomiast szeroka i utwardzona droga osiedlowa zbudowana z kostki brukowej. Deweloper zapewnia szeroki wybór nieruchomości, które różnią się od siebie m.in. zabudową względem kierunków świata oraz wielkością działki (od 626 do nawet 1082 m2). Ponadto każdy z domów jest wyposażony w duży strych o powierzchni 40m2, na którym z pewnością pomieszczą się wszystkie szpargały. W trosce o najmłodszych mieszkańców osiedla, deweloper zapewnia także możliwość podglądu na plac zabaw.

LETOWO 17.10.22 10.jpg

Wykonanie

Oferta dewelopera obejmuje budynki w stanie zamkniętym z pełną elewacją i utwardzonym terenem oraz całą infrastrukturą osiedla. Istnieje możliwość samodzielnego wykończenia budynku. W naszej ofercie świadczymy też możliwość wykonania stanu deweloperskiego. Każdy z obiektów będzie posiadał podłączone media, a co ciekawsze nie tylko prąd i szczelny zbiornik, ale i wodę z własnej studni. Do budowy domów na osiedlu wykorzystano wysokiej jakości materiały budowlane, takie jak pustak ceramiczny 25 cm, dachówki cementowe renomowanej marki BRASS, solidne stalowe rynny oraz wysokiej klasy chemię elewacyjną firmy MAPEI. Każdy z domów został wyposażony w 5 komorowe ogromne okna z ciepłym wkładem. To właśnie dzięki nim uzyskano jasne wnętrza, których mocną stroną są pełne światła dziennego pomieszczenia.

Ukoronowaniem tego są drzwi wejściowe z wkładką antywłamaniową oraz pokryte 20-cm warstwą szarego styropianu ściany. Na zewnątrz każdego z budynków znajduje się natomiast wykonane z kostki brukowej miejsce postojowe, taras oraz chodnik, prowadzący do samych drzwi. To wszystko w cenie obiektu – wraz z wyrównaniem po budowie terenu, jaki znajduje się wokół budynku. Na specjalne życzenie klienta dodatkowo istnieje również możliwość postawienia wiaty na samochód.

Lokalizacja

Luksusowe osiedle “Nowe Łętowo” jest zlokalizowane na północy-wschód od Warszawy – i to w bezpośrednim otoczeniu natury i terenów leśnych. Miejsce to jest bowiem otoczone przez trzy wielkie rezerwaty, jakimi są Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi, Narwiański Park Narodowy oraz Biebrzański Park Narodowy, który słynie z największej populacji łosi w całym kraju. Ogromnym atutem tej prestiżowej lokalizacji są więc bliskość przyrody oraz możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu – a tego w okolicy osiedla nie brakuje. Osiedle “Nowe Łętowo” powstaje w gminie Kołaki Kościelne – zaledwie 1 godzinę i 20 minut jazdy od Warszawy (ok. 125 km)! Do stolicy można szybko dostać się drogą ekspresową S8, która znajduje się w odległości 3 minut od samego osiedla. Odgrodzona pasem zieleni (droga powstała za lasem) nie zakłóca panującej na osiedlu ciszy i spokoju.

w3.jpg

Sklepy i usługi

Co więcej, miejsce to jest położone zaledwie 2 minuty autem od miejscowości Kołaki Kościelne, gdzie znajduje się m.in. szkoła podstawowa, przedszkole, apteka, przychodnia lekarska, stacja paliw, Urząd Gminy, Poczta Polska, Kościół Rzymskokatolicki oraz wiele sklepów spożywczych (w tym m.in. Lewiatan). Większe supermarkety (np. Biedronka, Lidl) oraz galerie handlowe można znaleźć w odległości 6 minut autem w miejscowości Zambrów, która jest miastem powiatowym. To jednak nie jedyny duży ośrodek miejski w pobliżu osiedla “Nowe Łętowo”. Nieco dalej znajdują się bowiem miejscowości takie jak: Wysokie Mazowieckie (16 minut autem), Łomża (20 minut autem) oraz Białystok (36 minut autem).

Sport

W położonym niedaleko Zambrowie można znaleźć siłownie oraz pływalnię miejską. Natomiast w bezpośrednim pobliżu tego luksusowego osiedla znajduje się las i kort tenisowy. Jest to więc miejsce idealne dla osób, które szukają spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku. W okolicy tej nie zabraknie ciszy i świeżego powietrza, które pachnie prawdziwym lasem.

LETOWO 17.10.22 6.jpg

Harmonogram prac

Budowa osiedla przebiega czteroetapowo, a obecnie trwa realizacja II etapu, w ramach którego do sprzedaży trafiło 6 domów. Aktualnie istnieje również możliwość rezerwacji obiektów, które będą realizowane już niebawem. Kolejne 2 etapy inwestycji zostaną zakończone w grudniu 2024 roku (etap III) oraz 2025 roku (etap IV), a każdy z nich obejmuje budowę 8 nowoczesnych i energooszczędnych domów jednorodzinnych. Za realizację projektu odpowiada deweloper JSR Capital Sp. z o.o. – firma, która ma na swoim koncie prestiżowe projekt Wigierska-Białystok oraz Zdrojowa-Mońki.

Zalety inwestycji

1. Zabudowa parterowa, brak skosów
2. Funkcjonalność pomieszczeń ( 4 pokoje, 2 łazienki, salon , kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, duży strych 40m2 )
3. Możliwość samodzielnego wykończenia od A do Z
4. Szeroka oferta / zróżnicowanie zabudowy względem stron świata
5. Użyte materiały najwyższej jakości
6. Każdy budynek ma utwardzone miejsca postojowe, taras i chodniki / kostka brukowa
7. Nowocześnie zaprojektowane przestrzenie wspólne. Teren rekreacyjny ( sauna, boisko, palenisko, plac zabaw ) monitoring / możliwość podglądu na plac zabaw z domu
8. Przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb / zróżnicowanie zabudowy względem stron świata
9. Zamknięte osiedle / brama wjazdowa na pilota
10. Szeroka utwardzona droga osiedlowa / kostka brukowa
11. Duże działki od 626m2 do 1082 m2
12. Cisza, spokój i wszechobecny kontakt z naturą
13. Dobra komunikacja, droga S8 za lasem
14. Bardzo atrakcyjne ceny
15. Bezpieczna inwestycja na przyszłość / gwarancja dewelopera

 

Kontakt:

Deweloper JSR Capital Sp. zo.o.

Tel: 514 00 40 40, 728 000 321

www.jsrcapital.pl
mail: developer@jsrcapital.pl
Facebook: JSR CAPITAL DEVELOPER

tekst płatny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę