Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Martyna w formie

Główne zdjęcie
Martyna Krawczyńska

Dwie życiówki z ostatnich dni przywiozła do domu utalentowana Martyna Krawczyńska. Najpierw w Spale na dystansie 600 m poprawiła swój życiowy rekord, a później w Toruniu na 1000 m.

Podopieczna trenera Andrzeja Korytkowskiego z Klubu Sportowego PREFBET - SONAROL pokazuje wysoką formę biegową. Podczas Halowych Mistrzostw województwa łódzkiego rozgrywanego w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale na dystansie 600 metrów, Martyna z czasem 1:32,14min. ustanowiła rekord życiowy, zajmując w zawodach drugą pozycję. Szans rywalkom nie dała w Toruniu podczas memoriału Krzysztofa Knuta. Zwyciężyła w biegu na 1000 metrów i czasem 2:47,22min ustanawiając kolejny rekord życiowy.

Obecnie oba wyniki to najlepsze tegoroczne rezultaty w kategorii U20 oraz 7-me lokaty w historii polskiej halowej lekkiej atletyki w kategorii juniorek. Ponadto wynik 2:47,22 min. jest rekordem województwa podlaskiego juniorek, ale też jest to rekord naszego województwa w kategorii młodzieżowca czyli zawodniczek o… 3 lata starszych! - podkreśla trener Korytkowski. 

Poprzedni najlepszy wynik należał do Pauliny Mikiewicz (KS Podlasie Białystok) 2:48,52 i był uzyskany w Spale w 2014. 

Także Konrad Zaleski na zawodach w Spale, o ponad 5 sekund poprawił na 600m rekord życiowy uzyskując czas 1:30,55min. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę