Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Znowu zderzenie pojazdów w Starych Kupiskach

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu obwodnicy Starych Kupisk z drogą do Jednaczewa. Na szczęście nikt nie odniósł większych obrażeń. Ruch w tym miejscu odbywa się.

Kilka minut przed godziną 8. rano, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 645 z drogą lokalną prowadzącą do Jednaczewa, zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i fiat. Przybyły na miejsce zespół karetki pogotowia na miejscu opatrzył jedną kierującą. 

Nieznane sa przyczyny zdarzenia. Fiat z uszkodzonym tyłem i przodem wpadł do rowu po "łomzyńskiej stronie skrzyżowania, a renault z uszkodzonym lewym bokiem stał na środku drogi wojewódzkiej, za skrzyżowaniem w kierunku Nowogrodu. 

Wczoraj wieczorem w tym samym miejscu osobówka zderzyła sie z koparką.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę