Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Wyścigi wraków w Konarzycach

Prawie 30 załóg stanęło na starcie pierwszego wyścigu wraków w 2023 rok. Zawody odbyły się pod Konarzycami, a Polska Liga Wraków po kilkuletniej przerwie, ponownie wróciła w rejon Łomży.

Po około 3-4 letniej przerwie, ponownie w naszą okolicę zawitała Polska Liga Wraków. Prawie 30 załóg wystartowało na polach pod Konarzycami, gdzie rozegrano pierwszą w 2023 roku  rundę PLW. Kierowcy ścigali się, choć częściej  próbowali dojechać do końca, w dwóch klasach RC i PROTO, czyli aut modyfikowanych. 

- Dobrze się jeździ, ale nic nie widać – mówi z uśmiechem kierowca, który szczotką zgarnia błoto z przedniej szyby. 

- Po całym tygodniu pracy do dobry sposób na reset – dodaje inny.

W niedzielę 15 stycznia 2023 roku pogoda nie była łaskawa ani dla kierowców, a tym bardziej dawała się we znaki kibicom. Mimo, że temperatura była powyżej zera, to dość silny wiatr i deszcz potęgowały poczucie zimna. Wielu sympatyków tej szczególnej odmiany sportów motorowych zjawiło się na polach, ale błoto i deszcz sukcesywnie odstraszały widzów. Czy będą mieli jeszcze okazje pooglądać w tym roku zmagań w motorowym full kontakcie - nie wiadomo. Mariusz Nicewicz z PLW zapowiada, że w 2023 roku planowane jest 8 lub 9 wyścigów, ale nie wiadomo czy jeszcze rejonie Łomży. Najbliższe zmagania odbędą się w marcu. Trwają jeszcze rozmowy i organizator nie chciał jeszcze zdradzić miejsca.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę