Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowym wojewodą podlaskim Jan Dobrzyński

Jan Dobrzyński - szef klubu radnych Prawa i Sprawiedliwość białostockiej rady miejskiej został wojewodą podlaskim - dowiedziało się nieoficjalnie Radio Białystok. W tej chwili w MSWiA powinien odbierać nominację. Jan Dobrzyński jest bliskim współpracownikiem ministra Krzysztofa Jurgiela i dyrektorem jego biura poselskiego. Był jednym z trzech kandydatów przesłuchanych i odrzuconych przez specjalną komisję, powołaną przez ministra do oceny kandydatów na wojewodów.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę