Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Drożeją bilety na baseny

Główne zdjęcie
Park Wodny przy ul. Wyszyńskiego

W styczniu 2023 roku zdrożeje korzystanie z pływalni miejskich w Łomży. Największy 100 procentowy dotknie Honorowych Dawców Krwi I stopnia i niepełnosprawnych, a ponad 16 procentowy wzrost obejmie wejściówki rodzinne. Prezydent Łomży podpisał nowy cennik.

Godzinne korzystanie z Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego w tygodniu  drożeje o ponad 13 procent i będzie kosztowało 17 zł (22 zł – dwie godziny). Natomiast w weekend godzinna kąpiel kosztować będzie 19 zł, a dwugodzinna 26 zł.  

Dzieci i młodzież szkolna, studenci do 26 roku życia, emeryci i renciści oraz osoby z orzeczeniem niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym i lekkim a także Honorowi Dawcy Krwi II i III stopnia opłacają bilety ulgowe, które od poniedziałku do piątku drożeją o ponad 9% do 12 zł, a w weekendy do 15 zł za jedna godzinę, i 19 zł za dwie weekendowe godziny. 

Dzieci do lat 3 korzystają z parku wodnego bezpłatnie.

Najbardziej drożeją bilety rodzinne. Zakupić je może rodzina, grupa od 3 do 4 osób, w tym 1-2 osoby dorosłe + (1-3) dzieci do 18 roku życia. Godzinne korzystanie w tygodniu w 2023 roku kosztować będzie 34 zł, co oznacza wzrost o ponad 13%. Za dwie godziny rodzina zapłaci 44 zł. Za godzinny weekendowy wypad na basen  rodzina zapłaci  39 zł, a za dwugodzinny 49 zł. 

Nieznacznie większa skala podwyżek dotyczy korzystania z basenu przy ulicy Niemcewicza. Warto zauważyć, że korzystanie z pływalni przy Niemcewicza jest i tak o kilka złotych tańsze w stosunku do obiektu z Wyszyńskiego. 

Bilet normalny jednogodzinny w tygodniu kosztuje 14 zł i jest droższy od tego sprzed roku o 16,66%. Za dwie godziny zapłacimy 19 zł. W weekendy godzina kosztuje 16 zł, a dwie godziny 20 zł.

W 2023 roku godzinne bilety ulgowe w tygodniu drożeją o 10% i wyniosą 11 zł, a w weekendy 12 zł. Za dwie godziny uprawnieni zapłacą 15 zł w tygodniu i 16 zł w weekendy.

Także tu największy wzrost cen dotknął bilety rodzinne. Za godzinną kąpiel w środku tygodnia, a także w weekend rodzina zapłaci 28 zł, co oznacza wzrost o 16,66%.  Dwugodzinna wodna zabawa w środku tygodnia kosztuje 38 zł i wzrasta o prawie 12%. W weekend za to samo zapłacimy 41 zł (37 zł – w 2022 roku).

Cennik przewiduje rabaty ilościowe, sezonowe, wakacyjne czy w święta państwowe. Posiadacze Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny mogą uzyskać 50% rabatu, a Łomżyńskiej Karty Seniora 25%.

Dzieci niepełnosprawne do 16 roku życia za 2 godziny płacą 4 zł (wzrost o 100%), a opiekunowie bezpłatnie.  Zasłużenie Honorowi Dawcy Krwi I stopnia za 2 godziny płacą 4 zł (wzrost o 100%), niezależnie od dnia tygodnia. Weterani i opiekunowie grup zorganizowanych wchodzą bezpłatnie.

Karnet OPEN drożeje o ponad 8% do 195 zł, a ceny karnetów indywidualnych pozostają na tym samym poziomie co w 2022 roku. 

Nie zmienia się także cena korzystania z sali zabaw MOSiREK.

Opłata za zgubienie lub zniszczenie karty czy kluczyka szafki ubraniowej lub numerka szatni wzrasta o 150% do 50 zł. Za Zgubienie lub zniszczenie paska identyfikacyjnego również zapłacimy 50 zł, co do 2022 roku oznacza wzrost o prawie 43%. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę