Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Świąteczne iluminacje na sprzęcie budowlanym. "To firmowa tradycja"

Główne zdjęcie
Fot. SON.POL

Nie tylko Mikołaje i bałwanki można oglądać jako świąteczną iluminację. W Szepietowie, blisko dworca kolejowego, tysiącami lampek podświetlono wielką koparkę i wywrotkę.

- Nie są to atrapy, ale prawdziwy sprzęt budowlany. Jego świąteczne podświetlenie to firmowa tradycja - mówi Agata Mańkiewicz z firmy SON.POL. - Zostały udekorowane sprzęty, między innymi koparka i wozidło, oraz ustawiona duża, zielona choinka wraz z prezentami. W firmie od wielu lat istnieje zwyczaj, że w okresie przedświątecznym cały sprzęt zjeżdża z budowy, jest czyszczony oraz ustawiony, a wybrane maszyny zostają oświetlone tysiącami lampek, których chyba nikt nie jest w stanie policzyć. Przygotowanie dekoracji sprzętu zajęło około czterech dni - wyjaśnia Agata Mańkiewicz.

Podświetlone pojazdy mogą oglądać przejeżdżający przez Szepietowo samochodem, ale widać je także z okien pociągów.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę