Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Potrącenie na Zawadzkiej

Na ulicy Zawadzkiej w Łomży doszło do potrącenia prawdopodobnie pieszej. Poszkodowana trafiła do szpitala. Ruch w kierunku centrum odbywa się przez parking przed sklepami przy Mazowieckiej.

Około godziny 11:40 na ulicy Zawadzkiej, na wysokości ulicy Prusa, doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 71-letnia kierująca volkswagenem jadąc prawym pasem ruchu w kierunku Sikorskiego, ominęła pojazd, który zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszej będącej na przejściu dla pieszych i najechała na przechodzącą. W golfie, który zatrzymał się kilkanaście metrów dalej, zostało urwane lewe boczne lustrko. Poszkodowana trafiła do szpitala. Jej stan nie jest znany. 

Policyjny radiowóz zablokował przejście dla pieszych na pasie ruchu w kierunku centrum. Kierowcy objeżdżają to miejsce przez parking pod skpelami przy ul. Mazowieckiej. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę