Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Przystanek wraca na swoje miejsce

Od najbliższego poniedziałku znowu zacznie działać przystanek komunikacji miejskiej na Starym Rynku umiejscowiony naprzeciw Ratusza. Obecnie autobusy zatrzymują się na parkingu, z boku Hali Kultury.

Po czterech miesiącach na swoje miejsce wraca przystanek komunikacji miejskiej, który ze względu na trwający remont Starego Rynku, w połowie sierpnia został przeniesiony obok Hali Kultury w ciągu ulicy Rządowej.

Od poniedziałku, 12 grudnia 2022 r., autobusy MPK, jadące od strony Placu Kościuszki w kierunku rond Hanki Bielickiej, będą zatrzymywały się na Starym Rynku na wysokości zabytkowego Ratusza – czytamy na stronie urzędu.  

Ustawiono już wiatę przystankową i trwają ostatnie prace kosmetyczne. W sobotę ogrodzenie placu ma zniknąć, więc swobodny dostęp do przystanku będzie możliwy. To dobra informacja także dla kierowców. Zwolni się kilka miejsc parkingowych zajmowanych przez przystanek tymczasowy. 

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę