Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Stowarzyszenie BK Step prosi o wsparcie talentu Szymona

- Jeden z najzdolniejszych tancerzy bboys młodego pokolenia Szymon Dmoch z Łomży ma 14 lat i znany jest w środowisku tanecznym jako Littleman – opowiada instruktor tańca Marek Kisiel, który stworzył CTGroup, zespół mistrzów świata breakdance. - Szymon trenuje od 6 lat, zaś jego ksywka rozpoznawana jest w Polsce, a nawet w Europie. Nasze Stowarzyszenie stara się wspierać naszego mistrza z Łomży, ale nie jesteśmy w stanie zapewnić mu kompleksowej opieki w dalszym rozwoju i możliwości startu w przyszłych Igrzyskach Olimpijskich. Poszukujemy patronów talentu Szymona.

- Szymon to zdolny i ambitny chłopak z niesamowicie ogromnym talentem. Mimo młodego wieku, wyróżnia go zaangażowanie, pracowitość i solidność – przedstawia postać tancerza założyciel mistrzowskiej CTGroup. - Taniec stał się jego stylem życia i sposobem na nie. Szymon umiejętnie łączy wszystkie elementy breakingu, co budzi wielki podziw w środowisku tanecznym i nie tylko.

Mistrz Polski wygrywa daleko poza granicami
Łomżyniak z turnieju na turniej podnosi poziom swoich umiejętności, zaskakując publiczność i jurorów. - Treningi to dla niego czysta przyjemność, więc ćwiczy do upadłego. Solidna i dokładna praca przełożyła się na bardzo wysokie wyniki – mówi Pan Kisiel. - Szymon w minionym sezonie zajmował wysokie lokaty w różnych częściach kraju. Uczestniczył we wszystkich  najważniejszych wydarzeniach tanecznych w Polsce, a wyniki w turniejach pozwoliły mu zająć najwyższe pierwsze miejsce oraz zdobyć tytuł Mistrza Polski w kategorii breaking do lat 16-stu. Oprócz sukcesów ogólnopolskich, nasz mistrz uczestniczył w międzynarodowych turniejach breaking, gdzie mocno zaznaczył swoją obecność. Zdobył, m.in.: 1. miejsce na Skill Deal – Łotwa, kwalifikację do TOP 8 oraz 1. miejsce w crew vs crew na Unbreakable - Belgia oraz 2. miejsce na UK Derby -  Anglia.

Stały udział w największych turniejach tańca daje mu możliwość konfrontacji z najlepszymi. Nie zawsze idzie tu o  zdobywane miejsca, ale o rozwój przygotowujący do startu w prestiżowych międzynarodowych wydarzeniach  tanecznych.

Potrzebne pieniądze na wyjazdy i udział w turniejach
- Dobrze prowadzony zawodnik wie, że podczas analizy swojego występu należy skupić się nie tylko na czynnikach zewnętrznych, ale przede wszystkim na czynnikach wewnętrznych – wyjaśnia Marek Kisiel. - Warto prowadzić dziennik psychologiczny i notować, jak się czuliśmy przed, w trakcie i po treningu, czy zawodach. Dzięki temu, można zauważyć, jak reagujemy na nowe tory, publiczność, upadki, defekty, taśmy czy wykluczenia. To wszystko będzie służyć pracy nad siłą mentalną, by wyeliminować przeszkadzające aspekty i wówczas można skupić się na pracy sprzętu. Czyli najpierw robimy porządek w głowie, aby móc bez obciążeń komunikacyjnych zweryfikować jakość swoich silników. Tak właśnie pracuje na sukces Szymon. 

Osoby zainteresowane wsparciem rozwoju naszego tancerza zachęcamy do wpłat na konto Stowarzyszenia Twórczego Działania BK STEP na nr konta 08 8762 0009 0009 0939 2000 0010 z dopiskiem: „wsparcie dla Szymona Dmocha”. Wszystkie środki zostaną przekazane na pokrycie kosztów wyjazdów, treningów i niezbędnego sprzętu. Rozliczenie nastąpi w każdym roku kalendarzowym w sprawozdaniu finansowym stowarzyszenia.

Myślę, że trudno o lepszego kandydata, którego można by wesprzeć finansowo w drodze po dalsze sukcesy. Szymon Dmoch jest ambitny i kulturalny, wytrwały i pracowity, dlatego jestem pewien, że pomoc w rozwoju tanecznym da satysfakcję każdemu patronowi finansowemu jego sukcesów. 

W razie pytań, prosimy o kontakt z Markiem Kisielem pod numerem telefonu 501 067 211. Nieraz pisaliśmy o wyjątkowym talencie tanecznym Szymona Dmocha, jego pasji i imponującej ambicji w drodze do światowej czołówki najlepszych tancerzy Ziemi. Linki poniżej. Każdy może mu pomóc.

Mirosław R. Derewońko 
tel.  red.  696 145 146 

 

Ukraina wygrała z Polską Wirującą Strefę w Łomży

Mistrzowie Polski Federacji Breaking: Paulina i Zawisza

Podwójne zwycięstwo łomżyńskich tancerzy break dance

Mistrzowie świata w tańcu

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę