Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Pochmurny weekend z małym mrozem

W najbliższych dniach utrzyma się łagodna, późnojesienna pogoda, bez gwałtownych zmian. Jedynym zagrożeniem będą lokalne marznące opady – prognozuje IMGW.

W piątek Polska jest na skraju wyżu znad Rosji, w polarnej masie powietrza na północy i nieco cieplejszym południu kraju. W północno-wschodniej części spodziewane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna w granicach -2°C. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich. 

W sobotę nadal pozostaniemy na skraju wyżu znad Rosji, w polarnej masie powietrza. W naszym regionie prognozowane jest zachmurzenie duże z okresami opadów śniegu. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie około -2°C, ale nieznacznie zacznie w nocy wzrastać do -1°C. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich. 

W niedzielę Polska północno-wschodnia będzie na skraju wyżu  znad Rosji, a nad pozostałą część kraju nasunie się płytka zatoka niżu znad Morza Śródziemnego. Z południowego wschodu napłynie nieco cieplejsze powietrze polarne morskie. W naszym regionie spodziewamy się zachmurzenia dużego. Okresami możliwe słabe opady śniegu, na zachodzie województwa również deszczu ze śniegiem lub marznącego deszczu powodujące gołoledź. W prognozie zagrożeń IMGW przewiduje wystąpienie w niedzielę w rejonie Łomży marznących opadów deszczu.  Temperatura maksymalna może wynieść 2°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany z kierunków wschodnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę