Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Udany start młodych taekwondzistów

Z trzema medalami wrócili z Bydgoszczy młodzi taekwondziści z Akademii Sportu Medyk. Oskar Borkowski wywalczył złoto i brąz, a Albert Bakunow brąz.

W miniony weekend w Szkole Podstawowa nr 31 w Bydgoszcz, pod auspicjami Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim i Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zwody rozegrano w systemie ZEMITA i dae-do. Zawodnicy mogli startować maksymalnie w 2 konkurencjach, w tym obowiązkowo w walce. 

Dobrze zaprezentowali się przedstawiciele łomżyńskiej Akademii Sportu Medyk zdobywając trzy medale. Najlepiej w konkurencji sprawnościowej – ZEMITA, wypadł Oskar Borkowski, który  zdobył złoty medal. Natomiast w konkurencji walk – dae-do, obaj zawodnicy tj. Albert Bakunow oraz Oskar Borkowski spisali się bardzo dobrze zdobywając brązowe medale.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę