Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
źródło: Radio.Bialystok.pl

Pierwsze promesy dla młodych strażaków

To dodatkowe pieniądze na sprzęt, wyposażenie i umundurowanie. Pierwsze 22 promesy, w sumie na 143 tys. zł, odebrały w remizie w Zbrzeźnicy jednostki OSP z powiatów łomżyńskiego, zambrowskiego, kolneńskiego i monieckiego dla swoich młodzieżowych drużyn pożarniczych.

To część projektu, w ramach którego z budżetu MSWiA przeznaczono w całej Polsce 25 mln zł na zakup dla tych drużyn dodatkowego sprzętu, wyposażenia lub umundurowania.
- W województwie podlaskim dotacje w wysokości od kilku do kilkunastu tysięcy złotych dostały 74 młodzieżowe drużyny. Tyle jednostek o taki grant aplikowało i pieniądze – w sumie pół mln zł – trafią do wszystkich - mówi podlaski komendant wojewódzki PSP st. bryg. Sebastian Zdanowicz.

W poniedziałek (31.10) symboliczne czeki w jednostce OSP Turośń Kościelna odbiorą druhowie z powiatów białostockiego i sokólskiego zaś w OSP Augustowo z bielskiego, hajnowskiego, siemiatyckiego i wysokomazowieckiego.

Natomiast promesy dla młodzieżowych drużyn działających przy jednostkach OSP w powiatach suwalskim, sejneńskim, grajewskim i augustowskim wręczone będą 4 listopada w Filipowie.

 

240206081801.gif
mm
so, 29 października 2022 18:27
Data ostatniej edycji: nie, 30 października 2022 14:13:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę