Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Młodzi tenisiści z sukcesami

Świetnie zaprezentowali się młodzi tenisiści z UKS Return Łomża w turniejach rozgrywanych w Warszawie i Białymstoku. Zawodnicy przywieźli medale zarówno w singlu jak i w deblu.

W Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów (dziewczęta i chłopcy do lat 12) w singlu Szymon Klewicki zajął pierwsze miejsce, Iza Waldzińska drugie, a Artur Modzelewski i Magdalena Biedrzycka dotarli do półfinału turnieju. W grze deblowej wśród chłopców triumfowali Szymon z Arturem, którzy wygrali turniej. Iza z Magdą uplasowały się na dobrym drugim miejscu. 

W turnieju Tenis 10 w Białymstoku do lat 9 trzecie miejsce wywalczyła Helena Puławska, z kolei do lat 8 turniej wygrała Ola Waldzińska, Jan Charmas był drugi a Alan Galiński dotarł do ćwierćfinału zawodów. W Warszawie również w turnieju Tenis 10 w MUKS "Hutnik" Warszawa Alan zajął drugie miejsce natomiast Janek w WTK Mera Warszawa trzecie.

źródło: UKS Return Łomża

 

Foto:
Foto:
mm
wt, 25 października 2022 18:01
Data ostatniej edycji: wt, 25 października 2022 21:17:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę